Yearn Finance (YFI), Bitcoin’den (BTC) Önce 50.000 Dolara Ulaştı

0

Yearn Finance’in yönetişim token’ı YFI, tarihte birinci kere 50.000 doları aşarak bugün yeni bir dönüm noktasına ulaştı.

Çıkarlar, New York merkezli bir kripto para ünitesi idare şirketi olan Grayscale Investments’in muhtemel bir Yearn Finance Trust için bir LLC kaydı ile ortaya çıktı. Bu, yatırımcıların YFI için tekliflerini artırmaya yöneltti.

YFI İçin Boğa Açıklaması Oldu

Grayscale, kurumsal talebe nazaran ek kripto paralar biriktiriyor. Bu nedenle, analistler ekseriyetle satın alımlarını ilgili varlıklar için yükseliş olarak görüyorlar. Firma, bir Yearn Finance trust’ı başlatmaya ilgi gösterdiği için boğalar, bu hareketin merkezi olmayan finans kesimine yüksek profilli yatırımlar getireceğine inanıyor.

YFI bu nedenle bugün yükselişe geçti ve 51.859 dolara kadar çıktı. YFI, son 24 saatte %33, son 7 günde ise %60 oranında kıymet kazandı. Kripto para ünitesi Bu biçimde Bitcoin’den evvel 50.000 dolara ulaşmış oldu. YFI, yazının yazıldığı sırada 50.846 dolardan süreç görüyordu.

Trader’lar, fiyatın daha da yükselmesini bekliyor. Twitter’daki anonim bir analist, YFI’nin Bitcoin‘e karşı teknik okumalarına dayanarak 150.000 dolarlık bir değerleme için baskı yapabileceğini belirtti. Geriye dönüp bakıldığında, YFI/BTC döviz kuru yükseliş kanalından kırılma işaretleri gösterdi ve güçlü bir üst taraflı eğilim oluşturdu.

Santiment’teki analistler, şu sözleri kullandı:

“Borsalardaki YFI arzı, lansmanından bu yana borsalarda en yüksek coin arzını gördüğü ve fiyatların düştüğü Kasım 2020’den bu yana kademeli olarak düşüyor, bu da teslimiyetin gerçekleştiğini gösteriyor. YFI’daki bu kademeli düşüş, borsalarda daha az satış baskısı olduğu için sağlıklı ve olumlu.”

Yfı

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x