Yeni Duyurulan Bu Kripto Para Birimi Büyük Heyecan Uyandırdı!

0

Topluluk üyelerine dağıtılacak olan SatoshiStreetBets’in resmi kripto para ünitesi SatoshiSwap duyuruldu.

Bilindiği üzere SatoshiStreetBets, geçtiğimiz haftalarda GameStop’un fiyatını yükseltmeyi başaran ve çok ses getiren WallStreetBets kümesinin alt kümesi olarak oluşturulmuştu. Bu küme da tıpkı WallStreetBets üzere kısa müddette bünyesine birçok insanı toplamayı başardı. Topluluk artık de kendilerine ilişkin bir token çıkarma hazırlığı yapıyor: SatoshiSwap (SAS).

Reddit üzerinden yapılan duyuruda, şu sözler  kullanıldı:

“Kripto ticaret topluluğumuz inanılmaz bir popülerlik patlaması yaşadı. Kısa bir mühlet içinde çok sayıda aboneye ulaştık ve tüm dünyadaki haber yayınlarında (CNBC, New York Post, Cointelegraph, Yahoo Finance, Forbes birkaç isim) yer aldık. Ve hala büyüyoruz. Bu yalnızca başlangıç!”

Duyurunun devamında proje hakkında bilgilendirmeler yapıldı:

“Bu yüzden bugün, tanınan UniSwap ve SushiSwap projelerinden ilham alan ve SatoshiStreetBets üyeleri için yapılmış bir kripto para ünitesi ve DAO olan SatoshiSwap’in birinci geliştirilmesini duyurmaktan gurur duyuyoruz.”

Token’ın şu nedenlerden dolayı başlatıldığı tabir edildi:

  • Merkezi olmayan borsa (dex) pazarı, çılgınca başarılı ve yararlı olacak formda şekilleniyor. Tekrar de ele alınması gereken göze çarpan problemler var, yüksek gas fiyatları, ölçeklenebilirlik problemleri, birlikte çalışabilirlik eksikliği, marj ticareti eksikliği vb. Bir fark yaratabilir ve kendi perspektiflerimizi sunabiliriz.
  • Bir trader topluluğu olarak, her vakit bizi birleştirecek, hepimizin geride toplanıp tüm takviyemizi sunabileceğimiz bir token arıyoruz. İşte burada. Ve topluluğun dahil olabileceği pek çok yol var.

Bu ortada, bir ikazda da bulunuldu:

“SatoshiSwap şu anda mevcut değildir ve hiçbir yerde satılmamaktadır. Birincil duyurular için tek emniyetli yer Discord’umuz (discord.gg/SatoshiStreetBets) ve Twitter’ımızdır (@SatoshiSwapHQ) ve şu anda SatoshiSwap grubunda resmi olarak bulunan tek moderatör, kurucumuz u/little-eagle. Lütfen dikkat edin Bizimle hiçbir ilişkisi olmayan düzmece bir Telegram kümesi var, bu bahiste söyledikleri yanlış. Bu kümeden ayrılıp gerçek kümeye katılmanızdan mutlu oluruz (t.me/SSBtalk).”

Token’lar Nasıl Dağıtılacak?

SatoshiSwap token’ının birinci lansmanı önümüzdeki 2 hafta içinde olacak (kesin tarih yakında açıklanacak).  Adil ve eşit dağıtımın kıymetli olduğu söz ediliyor bu nedenle token’lar 3 farklı halde dağıtılacak:

  • SatoshiStreetBets’te orjinal içerik katkıda bulunanlar (gönderim sonrası), içeriklerinin aldığı olumlu oyların ölçüsüne orantılı bir tahsis alacak
  • Sushiswap/Uniswap kullanıcılarına airdrop yoluyla
  • Likidite madenciliği (token’lar belli havuzlara likidite sağlayanlara dağıtılacaktır)

Token

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x