Yeni Nesil Türk Coini : Bitcicoin

0

Bitcicoin nedir?

Bitci Chain altyapısıyla geliştirilen Bitcicoin ile BitciDapps (akıllı sözleşme), NFT (benzersiz token hizmeti), BitciLoyalty (sadakat programı) ve BitciSupply (tedarik zinciri) birçok farklı alanda işlem yapabilirsiniz. Sizler için Bitcicoin nedir ve nasıl alınır sorularına cevap verdik.

Bitcicoin nedir?

Bitci Teknoloji tarafından geliştirilen Bitcicoin’i Bitci Fan Token ve Bitci Tokenizer gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Eskişehirspor, Karşıyaka, Real Betis ve TBF gibi Taraftar Token’ların altyapısını oluşturan Bitcicoin ile BitciPay üzerinden ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bitcicoin nedir? Bitcicoin nasıl alınır?

BitciPay sisteminin ödeme enstrümanı olan Bitcioin ile oluşturacağınız Fan Token sayesinde taraftarlar ile daha fazla etkileşimde bulunabilir, Fan Token sahiplerine özel etkinlik oluşturabilirsiniz. Ayrıca markanız için oluşturacağınız Bitci Tokenizer sayesinde firmanıza özel kampanyalar yürütebilir, Bitcicoin ve BitciPay altyapısını kullanarak markanızın müşteri portföyünü genişletebilirsiniz.

Bitci Chain ile BitciDapps (akıllı sözleşme), NFT (benzersiz token hizmeti), BitciLoyalty (sadakat programı) ve BitciSupply (tedarik zinciri) gibi alanlarda blok zincir altyapısını kullanabilirsiniz. Kullanacağınız alanlarda Bitcicoin ile ödeme alabilirsiniz. Ayrıca BitciPay sisteminde yer alan anlık kur dönüşümü sayesinde ödemenizi istediğiniz para birimine dönüştürebilirsiniz.

Bitcicoin nasıl alınır?

Bitci.com borsası üzerinden Bitcicoin satın alabilirsiniz. Ayrıca Bitci Teknoloji Android ve iOS uygulamaları üzerinden de Bitcicoin alım/satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bitci.com borsasına giriş yaparak üye olun. Üyelik işlemlerini bitirdikten sonra kimliğinizi doğrulayarak satın alım için giriş yapın. Sol üst kısımda bulunan Borsa menüsündeki Kolay Al Sat, Standart, Gelişmiş veya Geniş Ekran sekmelerinden birine tıklayarak Bitcicoin alım/satım sayfasına girin. Daha sonra belirlediğiniz miktarı gerekli alanlara yazarak satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemizde yer alan hiç bir yazı veya görsel yatırım tavsiyesi değildir.Yapacağınız işlemlerden bizzat kendiniz sorumlusunuz.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x