Yerli Kripto Para Analistinden Yatırımcılara Uyarı Geldi

0

Başarılı yerli kripto para analistlerinden Dr. Hardfork, yatırımcıları uyardı. Hardfork, Ocak ve Şubat ayının demo sürümü olduğunu asıl cümbüşün Mart ayında başlayacağını tabir etti.

Yerli analist Dr. Hardfork, Çin tatilinin başladığını ve şu an piyasanın sakin olduğunu lisana getirdi. Analiste nazaran bilhassa Şubat ayı içerisinde düşüşler yaşanabilir. Bu nedenle paranın bir kısmını Bitcoin (BTC) bir kısmını da Tether’de (USDT) tutmak daha yanlışsız bir adım olacak. Dr. Hardfork, şu sözleri kullandı:

“Ocak ve Şubat ayı demo sürümüydu. Çin tatili başladı ve aslında şu an piyasa sakin durumda. Asıl cümbüş Mart ayında başlayacak. Bilhassa şubat içinde düşüşler gelebilir. Paranızın bir kısmı BTC ve başka kısmı tether de olması yanlışsız olabilir.”

Dr. Hardfork evvelki gün attığı tweet’inde ise şu tabirleri kullanmıştı: 12-21 Şubat Çin resmi tatili lakin eyalet bazında daha erken başlatıp daha sonra bitirecek yerler var. Kelamın özünde şubat periyodu kripto para piyasasının düzeltme ayı olabilir. Mart ayında yeni kıssalar ile kaldığı yerden devam eder. Yatırım tavsiyesi değildir. Yalnızca iddia.”

Crypto Michael da Takvim Vermişti

Tanınan kripto para analisti Crypto Michael de geçtiğimiz günlerde haberini verdiğimiz üzere kripto para piyasası için bir takvim paylaşmıştı. Analistin öngörülerine nazaran Şubat ayı ve Mart başı düzeltmeyle geçecek Mart ve Ağustos aylarında büyük bir altcoin dönemi gelecek.

https://twitter.com/CryptoMichNL/status/1353649311964393473?s=20

Şubat,Para,Mart

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x