Yerli kripto para borsası kullanıcılarına 2000’er HOT ikram etti

0

Türkiye’de kripto paralara duyulan ilgi, her geçen gün daha da artıyor. Kripto para borsalarındaki kullanıcı sayısı yükselirken talepler de çeşitleniyor. Platformlar ise talepler doğrultusunda getirdikleri yeniliklerle kripto para ekosisteminin gelişimine katkıda bulunuyor. Son olarak Türkiye’nin önde gelen kripto para alım satım platformları ortasında yer alan İstanbul merkezli kripto para borsası Narkasa.com, bugüne kadar platform üzerinden Türk Lirası yatırma süreci yapan tüm kullanıcılarına son günlerdeki yükselişiyle dikkat çeken Holochain ağının lokal kripto para ünitesi HOT’ı ikram ederek Türkiye’de bir birincisi gerçekleştirdiğini duyurdu. Holochain isimli kripto para Narkasa.com platformunda listelenmesinin çabucak akabinde %30, sonraki gün ise %60 artış göstererek market kapasitesi sıralamasında birinci 50’ye yükseldi. 26 Mart 2021 tarihine kadar süren kampanya kapsamında her kullanıcıya 2000’er HOT ikram edildi. Platform, şubat ayında medya danışmanı olarak vazife yapmaya başlayan Mesut Yar aracılığıyla Twitter üzerinden “Narkasa’da hangi kripto paralar listelensin?” sorusuna verilen cevaplar üzerine HOT’ı (Holo) sürece almıştı.

Türkiye’de 1. sırada, dünyada birinci 50 ortasında

Dünyanın 156 ülkesinde kullanıcısı bulunan ve Ocak 2021 prestijiyle Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan Narkasa.com’un CEO’su Erdal Kaya, “Platform olarak Türkiye’deki kripto para pazarına dahil olduğumuzdan bu yana projelerimizle ekosisteme yenilikler getirmeyi başardık. Üst seviye güvenlik standartlarımızla birçok ülkeden kullanıcıya hizmet veriyor, milletlerarası kripto para platformu kıymetlendirme kuruluşu olan Hacken platformuna nazaran Türkiye’de 1. sırada, dünyada ise birinci 50 içerisinde konumlanıyoruz. Hedefimiz, kullanıcıların görüşleri doğrultusunda ekosistemi geliştirmek” dedi.

 Platform,Kullanıcı

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x