Yükselişe Geçen Phala Network (PHA) Nedir, Ne İşe Yarar?

0

Gün içinde tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 1.19 dolara ulaşan Phala Network (PHA), son 24 saatte %100’den fazla getiri sağladı. Ayrıntıları haberimizde.

Phala Network Nedir?

Phala Network, DeFi platformlarında gizliliğinizi koruyan açık kaynaklı projedir. Projenin gayesi, bulut tabanlı hesaplamalarda kullanıcıların kapalılığını ihmal etmeden dolaşmalarını sağlar. Böylelikle, sizler rahatça platformda gezinebilirsiniz.

Phala Network’ün Özellikleri Nelerdir?

İzole

Phala Network’de bilgi sürece, dünyadan izole edilen inançlı teçhizatlarda sağlanır. Böylelikle hem teçhizatlar hem de veriniz inançta kalır.

İtimat Gereksinimi Duymaz

Firma, kodların ve bilgilerin bütünlüğünü garanti eder. Yalnızca yetki verme davranışlarına imkan tanır.

Farklı İşlemci Standartlarıyla Uyumlu

Phala’nın kapalı kontratları, birçok işlemci standartlarıyla uyumludur. Bilhassa en çok kullanılan standartlar olan Intel SGX, AMD ve SEV başta olmak üzere öbür standartlarla bir arada çalışabilir.

Merkezi Olmaması

Tahminen projede en kıymetli özellik olabilir. İnançlı data depolama ve işlemenin merkezi olmayan rassal sıralama algoritmaları sayesinde elinizdeki datalar inançla işlenir.

Phala Network Ne İşe Fayda?

Alanındaki birçok projenin bilakis, Phala Network’ün bulut tabanlı hesaplama programı, inançlı formda data depolama ve işlemesini sağlar. Bilhassa blockchain tabanlı kapalılığı sağlaması, sizi birçok firma tarafından reklamların maksadına oturmaktan kurtarır.

Phala Network (PHA) yazının yazıldığı sırada 0.85 dolardan süreç görüyordu. Kripto para ünitesi bugün Binance tarafından listelendikten sonra yükselişini arttırdı.

Süreç,Güven

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x